

Wydarzenie „Dobra energia na wakacje. Spotkajmy się nad Zatoką” organizowane przez GAZ-SYSTEM ma połączyć mieszkańców i turystów wokół idei aktywnego wypoczynku oraz dobrych sąsiedzkich relacji.
Piknik odbędzie się na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego (ul. Stogi 20) w godzinach 11:00-18:00. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje, konkursy i animacje. Dla najmłodszych: dmuchańce, malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane i zabawy prowadzone przez animatorów. W programie znalazły się także gry i zabawy sportowe, możliwość korzystania ze ścianki wspinaczkowej, boiska do piłki plażowej oraz strefy aktywności w hali sportowej. Dostępne będą również boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona i tenisa stołowego.
Wyjątkową atrakcją będą również aktywności na wodzie. Uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z kajaków oraz desek SUP – pod okiem instruktorów.
Organizatorzy zadbali także o strefę gastronomiczną – ciepłe posiłki, dania z grilla oraz słodkie przekąski. Nie zabraknie również wakacyjnego ogniska, przy którym uczestnicy będą mogli upiec kiełbaski.
W Górkach Zachodnich i okolicach mieszkańcy na co dzień mogą obserwować realizację ważnych inwestycji energetycznych prowadzonych przez GAZ-SYSTEM. Spółka odpowiada za projekty istotne dla bezpieczeństwa energetycznego Polski, jednocześnie mając na uwadze dobre relacje z mieszkańcami terenów, na których prowadzi swoją działalność.

