
Szantowe Powitanie Lata na Wyspie Sobieszewskiej
Przed nami Szantowe Powitanie Lata na Wyspie Sobieszewskiej! 13 czerwca o godz. 17.00 w amfiteatrze w Świbie zabrzmią szanty w&nbs...

Niesienie pomocy w przypadku zagrożenia życia jest obowiązkiem każdego z nas. OSP Gdańsk-Sobieszewo zaprasza wszystkie chętne osoby mieszkające na Wyspie Sobieszewskiej na bezpłatne warsztaty ratownicze. Skupią się na resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Podczas spotkania nauczymy się jak postępować z osobą nieprzytomną, poznamy zasady udzielania pierwszej pomocy osobom bez zachowanego oddechu i krążenia, weźmiemy udział w ćwiczeniach praktycznych na fantomach oraz z użyciem defibrylatora AED.
Zapisy i informacje: [email protected].
Dofinansowano z środków Miasta Gdańska.


