
Szantowe Powitanie Lata na Wyspie Sobieszewskiej
Przed nami Szantowe Powitanie Lata na Wyspie Sobieszewskiej! 13 czerwca o godz. 17.00 w amfiteatrze w Świbie zabrzmią szanty w&nbs...
Dofinansowano ze środków programu społecznego rozwoju Wyspy Sobieszewskiej, realizowanego przez Miasto Gdańsk w ramach przygotowań do Światowego Jamboree Skautowego w 2027 r. oraz Rady Dzielnicy Wyspa Sobieszewska oraz Rady Dzielnicy Wyspa Sobieszewska.

