
Spotkanie informacyjne dot. Światowego Jamboree Skautowego
Miasto Gdańsk i Związek Harcerstwa Polskiego zapraszają wszystkie osoby zainteresowane przygotowaniami do Światowego Jamboree Skautowego 2027 na ...

Idąc na plaże w Sobieszewie ulicą Radosna mijamy nie tylko kultowy napis RELAKS pobliskiego ośrodka wczasowego, ale także leśną ścieżkę zdrowia! Powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej by zachęcać do aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody. To dobre miejsce na rozgrzewkę przed dłuższą trasą biegową, nordic walking czy rowerową. Dobrze sprawdza się także jako leśny plac zabaw dla dzieci. Na chętnych czekają równoważnie, płotki, drabinki, ławeczki.
Bądźmy aktywni wiosną (i nie tylko) na Wyspie Sobieszewskiej (i w innych dzielnicach Gdańska)! Zapraszamy na ścieżkę zdrowia.

